Aktualności rok szkolny 2017/2018

Konkurs wiedzy o Wrocławiu „Wrocław – moje miasto

Wszystkie najstarsze grupy w naszym przedszkolu wzięły udział w Konkursie wiedzy o Wrocławiu „Wrocław – moje miasto”. Mali Wrocławianie z grup III, V, VI i VII wykazali się m.in.: znajomością popularnych legend o Wrocławiu, umiejętnością rozpoznawania i nazywania charakterystycznych miejsc i budynków Wrocławia oraz znajomością herbu Wrocławia. Oprócz tego, jak się okazało, starszaki doskonale wiedzą, że najdłuższą rzeką przepływającą przez Wrocław jest Odra, że Wrocław jest stolicą Dolnego Śląska oraz że Wrocław słynie z krasnali, a, że pytanie o nazwę dzielnicy, w której znajduje się nasze przedszkole było banalnie proste to już się na pewno Państwo domyślacie… Za wzorową postawę podczas konkursu oraz za wykazanie się ogromną wiedzą o naszym pięknym mieście, przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy, puzzle przedstawiające charakterystyczne miejsca we Wrocławiu oraz smaczne co nieco. :)

Dzień Rodziny w grupie I i IV

W jedno z czerwcowych popołudni dzieci z grupy I i IV obchodziły uroczysty Dzień Rodziny. Przedszkolaki  wraz z paniami przedstawiły na scenie naszej szkoły program artystyczny poświęcony rodzinie.  Rodzice ze wzruszeniem słuchali pięknych wierszy i piosenek oraz podziwiali umiejętności taneczne swoich dzieci. Na koniec dzieci składały rodzicom życzenia oraz wręczały samodzielnie przygotowane prezenty. Po uroczystym spotkaniu wszyscy wybraliśmy się na lody i w miłej, rodzinnej atmosferze zakończyliśmy ten dzień. Mamy nadzieję, że te chwile pozostaną w pamięci na długo.

Pożegnanie Przedszkola w grupie VI

No cóż… nadszedł ten dzień… 15 czerwca 2018… smutny i radosny zarazem… czas pożegnania przedszkola… Dzieci z grupy VI zaprezentowały z tej okazji przepiękny i wzruszający program artystyczny. Były gromkie brawa, salwy śmiechu, miłe uściski i łezki, które czasem zakręciły się w oku. A więc… to już koniec… kropka… żegnamy przedszkole, kłaniamy się szkole. Powodzenia Dzieciaki – najlepsze w świecie Przedszkolaki.

Wrocławskie Mini Mistrzostwa Świata 2018 r.

13 czerwca dzieci z gr. III brały udział we Wrocławskich Mini Mistrzostwach Świata 2018 r. z WSZS i WKS Śląsk, które odbyły się w ZSP21 we Wrocławiu. Dzieci wspaniale się bawiły. Podczas rozgrywek wszyscy dopingowali się wzajemnie. Reprezentanci z grupy III są wspaniałymi piłkarzami, czego dowodem było zdobycie II i III miejsca. Dzieci otrzymały dyplomy, statuetki piłkarzy oraz upominki.

Uwaga Rodzice!!!

W dniach 26.07-27.07.2018r. oraz od 27.08-31.08.2018r.
w godzinach od 10:00-13:00
Rodzice dzieci, które rozpoczynają od września uczęszczanie do naszego przedszkola proszeni są o podpisanie dokumentów RODO, odebranie kart wejściowych i złożenie deklaracji dotyczącej pobytu dziecka w naszej placówce w gabinecie u intendenta.

Dziękujemy i zapraszamy

« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »