REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka

Odsłon : 1145718
Grupy III i IV na spektaklu

30 marca grupy III i IV wraz z nauczycielkami wybrały się do Radia i Telewizji na spektakl teatralny pt.: „Lokomotywa”. Dzięki temu przedstawieniu dzieci w ciekawy sposób poznały kilkanaście wierszy Juliana Tuwima, a scenariusz został skonstruowany w bardzo przystępny dla dzieci sposób. Głównym wątkiem przedstawienia była sytuacja, która spotkała czteroosobową rodzinę – otóż spóźniła się na pociąg i musiała kilka godzin poczekać na dworcu kolejowym na następny. Długie godziny oczekiwania członkowie rodziny wypełniali sobie na mnóstwo sposobów, a każdy z nich był inspirowany treścią wierszy Juliana Tuwima. Najciekawszym dla dzieci elementem przedstawienia było odgrywanie treści „Rzepki”, do której przedstawienia zaangażowane zostały dzieci wybrane z publiczności. Mali aktorzy podołali trudnemu zadaniu i zostali nagrodzeni wielkimi brawami. Wszystkie przedszkolaki pokazały po raz kolejny, że doskonale wiedzą, jak należy zachowywać się w teatrze.

1 dscn6369 dscn6371 dscn6374 dscn6375 dscn6376 dscn6378 dscn6379 dscn6382 dscn6383 dscn6384 dscn6387

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.