REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka

Odsłon : 1119856
Spartakiada

1 czerwca w naszym Przedszkolu odbyła się coroczna Spartakiada Przedszkolaka. Dzieci z grup III, IV, V, VI i VII wzięły udział w zawodach sportowych, w których miały do pokonania cztery konkurencje. Każdy starszak musiał wykazać się szybkością, sprawnością i zwinnością w konkurencjach takich jak: bieg przez płotki, bieg z przenoszeniem, slalom na czworakach, ślizg po ławeczce w leżeniu przodem. Starszaki dopingowane przez kolegów ze szkoły z zapałem zdobywały punkty dla swoich drużyn. Dzieci wykazały się wielkim zaangażowaniem i poczuciem odpowiedzialności za całą grupę. Wszystkie grupy zasłużenie otrzymały nagrody związane ze sportem oraz zdrowe przekąski. Dodatkowo każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal oraz osobiste gratulacje od Pani wicedyrektor Małgorzaty Woźniak.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.