REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka

Odsłon : 1102766
Wizyta grupy VII w Szkole Podstawowej nr 16

Na początku czerwca dzieci z grupy VII odwiedziły klasę I na zajęciach w szkole. Starszaki już po wakacjach same zasiądą w szkolnych ławkach, więc bardzo nie mogły doczekać się tej wizyty. Dzieci uczestniczyły w lekcji przygotowanej przez panią Joannę, której tematem była historia pewnego ołówka. Na początku dzieci słuchały opowiadania i odpowiadały na pytania dotyczące treści. Następnie każdy malował swój ołówek na zajęciach plastycznych. Na koniec wszyscy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie. Pani Asi bardzo dziękujemy za zaangażowanie i poświęcony czas! : )

img_2917 img_2920 img_2921 img_2922 img_2923 img_2924 img_2926 img_2927

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.