REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka

Odsłon : 1102799
„Pożegnanie przedszkola w grupie VII”

Pod koniec czerwca w grupie VII odbyła się uroczystość pożegnania przedszkola. Sześciolatki w odświętnych strojach wystąpiły przed rodzicami oraz zaproszonymi gośćmi. Przedszkolaki pod kierunkiem wychowawczyń przygotowały bogaty program artystyczny, w który włożyły wiele pracy. Z wielkim zaangażowaniem prezentowały tańce, piosenki i wiersze. Dzieci podziękowały Pani Dyrektor, nauczycielom i wszystkim pracownikom przedszkola za opiekę i wychowanie. Przedstawiony program wszystkim bardzo się podobał, co potwierdziły głośne brawa. Na pamiątkę pobytu w przedszkolu dzieci otrzymały dyplomy i tablo. Po uroczystości na starszaków czekała w sali niespodzianka- pyszny tort!:) Wszystkim absolwentom życzymy wielu sukcesów w szkole oraz samych radosnych wspomnień związanych z naszym przedszkolem!

img_3108 img_3111 img_3113 img_3115 img_3116 img_3117 img_3121 img_3123 img_3127 img_3129 img_3131 img_3135

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.