REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka

Odsłon : 901243
DZIECIAKI NA MEDAL

W niedziele 10.12. br., odbyły się dwa prestiżowe turnieje dla naszych karateków:

„BUDOKAN CUP” rozgrywany w ramach Wrocławskiej Międzyszkolnej Ligi Karate, w którym uczestniczyło ponad 300 młodych adeptów karate z wrocławskich placówek oświatowych. 

Barwy ZSP 16 reprezentowało 34 uczniów i przedszkolaków, a nasz turniejowy dorobek wygląda następująco:

medale złote – 5;

medale srebrne – 2;

medale brązowe - 9.

A oto medaliści:

Przedszkolacy:

- Antoni Skiba – złoty medal w konkurencji kihon;

- Kacper Bielerzewski – złoty medal w konkurencji kihon;

- Filip Król – złoty medal w konkurencji kihon;

- Marcel Bielawski – srebrny medal w konkurencji kihon;

- Zofia Barabasz – brązowy medal w konkurencji kihon;

- Bartosz Gembicki – brązowy medal w konkurencji kihon;

- Tomasz Trojnar – brązowy medal w konkurencji kihon;

- Mikołaj Matczak – brązowy medal w konkurencji kihon;

Uczniowie:

- Maja Rutkowska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne;

- Filip Kosydor – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

- Małgorzata Stankiewicz – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne;

- Wojciech Wartecki – brązowy medal w konkurencji kata indywiadualne;

- Mateusz Bielerzewski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne;

- Alina Osiakow – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne;

- Łukasz Dukiel – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne;

- Natan Rutkowski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne.


Po godzinnej przerwie ruszyła rywalizacja w turnieju  „WROCŁAW OPEN” ( z międzynarodową obsadą – oprócz klubów krajowych startowały kluby z Czech i Ukrainy ). Tu też dołożyliśmy swoje trzy grosze, a reprezentanci szesnastki (startowało 9 naszych zawodników) zdobyli w konkurencjach indywidualnych:

- Małgorzata Stankiewicz – srebrny medal w konkurencji kata ;

- Alicja Kosydor – brązowy medal w konkurencji kata ;

- Filip Kosydor – brązowy medal w konkurencji kata;

oraz w drużynowych:

- srebrny medal – drużyna kata chłopców rocznik 2008 i młodsi w składzie: F. Kosydor, W. Wartecki, Ł. Dukiel;

- srebrny medal – drużyna dziewcząt rocznik 2008 i młodsze, w składzie: A. Kosydor, J. Chorociej, M. Stankiewicz;

- srebrny medal – drużyna dziewcząt rocznik 2007-2006, w składzie: M. Rutkowska, N. Rubaj i N. Wittenbeck ( N. Wittenbeck z SP61 );

- brązowy medal – drużyna chłopców w roczniku 2007-2006, w składzie: K. Łomny, M. Bielerzewski, K. Danko ( K. Łomny z SP 61 ).


Plan startowy wykonany, dla wnikliwych czytelników wyjaśnienie, że przygotowujemy drużynę kata chłopców w wyższym roczniku, a dorobek medalowy zawodów jest dobrą prognozą do obrony pucharu ligi, który wywalczyliśmy w minionym roku szkolnym.

Cieszą występy najmłodszych tygrysiątek – przedszkolaków.

Gratulacje dla zawodników, rodziców i Szkoły.

Pozdrawiam,

Oss,

Stefan G. Giliński

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.