REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka

Odsłon : 840401
Grupy III i VII w Centrum Inicjatyw Wszelakich

Pod koniec roku starszaki z grup III i VII wybrały się na wycieczkę do Centrum Inicjatyw Wszelakich przy ul. Zakrzowskiej. Dzieci wzięły udział w warsztatach składających się z trzech części: artystycznej, kulinarnej i ruchowej. W części pierwszej dzieci samodzielnie wykonały maskotki w kształcie sowy - wypychały wypełnieniem przygotowany materiał oraz naklejały pozostałe elementy. W części drugiej samodzielne przygotowały, upiekły i udekorowały pierniczki, które następnie ze smakiem zjadł, a przy okazji utrwaliły sobie zasady higieny i bezpieczeństwa, których należy przestrzegać w kuchni. W części trzeciej dzieci wzięły udział w zabawach ogólnorozwojowych inspirowanych bajką pt. „Psi Patrol”, podczas których z radością wyginały śmiało ciało :) Wycieczka bardzo się dzieciom podobała. Starszaki zadowolone i zmęczone oraz wyposażone w nowe umiejętności wróciły do przedszkola z uśmiechami na twarzach i własnoręcznie stworzonymi maskotkami w rękach.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.