REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka

Odsłon : 849172
Grupa VII na warsztatach w „Magic Brush”

Korzystając w ładnej pogody dzieci z grupy VII wybrały się spacerkiem do pracowni malowania ceramiki „Magic Brush” znajdującej się przy ulicy Wietrznej. Dzieci wzięły udział w warsztatach podczas których każde z nich własnoręcznie pomalowało figurkę z gipsu. Najpierw każde dziecko wybrało figurkę przedstawiającą bajkową postać lub zwierzątko. Później Pani prowadząca warsztaty wyjawiła dzieciom tajniki sztuki malowania ceramiki i wyjaśniła jak powstają gipsowe figurki oraz co się z nimi dzieje zanim staną się gotowymi figurkami, jakie można kupić w sklepach. No i wreszcie każde z dzieci samodzielnie pomalowało swoją figurkę specjalnymi farbkami, których kolory wybrało. Dzieci z zapałem i w kompletnej ciszy malowały swoje figurki, starając się żeby nie umknął im żaden szczegół. W ten sposób powstały autka, księżniczki, żyrafy, lwy, renifery, kotki, piesek, delfin, żółw, krokodyl, panda, jednorożec, smok, samolot, a nawet kubek z babeczką.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.