REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka

Odsłon : 840381
Świąteczne spotkanie z rodzicami w grupie II

Boże Narodzenie to czas magiczny, radosny, pełen zadumy i refleksji. Dla wielu jest to czas spotkań w rodzinnym gronie, dzielenia się opłatkiem, składania życzeń najbliższym i wspólnego kolędowania. Świąteczny nastrój zapanował również w naszej grupie, 18 grudnia. Tego dnia odbyło się świąteczne spotkanie z rodzicami. Podniosłym momentem spotkania był krótki program artystyczny w wykonaniu dzieci, które z zaangażowaniem śpiewały piosenki o tematyce świątecznej, grały na dzwonkach, recytowały wiersze. Dodatkowo spotkanie wzbogaciły integracyjne zabawy z rodzicami z wykorzystaniem chusty animacyjnej i nie tylko, np. „Wędrująca paczka” – gdzie dziecko z pomocą dorosłego miało odgadnąć rozwiązanie zagadki. Następnie wszyscy razem przy dźwiękach świątecznej muzyki oraz kolęd ubraliśmy choinkę. Na koniec dzieci wraz z rodzicami przystąpiły do części warsztatowej spotkania, na której wykonały renifery z rolki po papierze toaletowym oraz ozdabiały bombki styropianowe. Świąteczne spotkanie w naszej grupie upłynęło w miłej, serdecznej atmosferze i na długo pozostanie w naszej pamięci. Serdecznie dziękujemy rodzicom za przybycie oraz czynny udział w spotkaniu.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.