REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka

Odsłon : 840395
Dokarmianie zwierząt w zimie - grupa II

W ostatnim czasie Grupa II uczestniczyła w zajęciach dotyczących dokarmiania zwierząt zimą. Porozmawialiśmy o latających mieszkańcach lasów i miast i o tym jak można pomóc im przetrwać zimę. Dzieci wysłuchały opowieści o zwyczajach ptaków odwiedzających nasze karmniki. Dowiedziały się o ważnych zasadach dokarmiania, np. czym należy je dokarmiać, jakie przysmaki uwielbiają poszczególne gatunki ptaków oraz gdzie umieszczać karmniki. W ramach zajęć plastycznych dzieci wykonały ekologiczne karmniki dla ptaków wykorzystując do tego rolki po papierze toaletowym, smalec, oraz różnego rodzaju ziarna, które same przyniosły z domu. Następnie karmniki te zostały wywieszone na drzewach znajdujących się na placu zabaw.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.