REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka

Odsłon : 875400
Wizyta grupy IV w Domu Opieki Społecznej

Dzieci z grupy IV odwiedziły  Dom Opieki Społecznej przy ulicy Karmelkowej. Przyjemnością wycieczki był pierwszy przejazd dzieci autobusem linii 107 z ulicy Zimowej. Celem wyjazdu  było przedstawienie programu z okazji Dnia Babci i Dziadka mieszkańcom Domu Opieki. Przedszkolaki wręczyły również małe serduszka i cukierki jako pamiątkę wizyty. W zamian otrzymały również coś słodkiego. Zebrały  wiele pochwał za wykonane wiersze i piosenki oraz  układy taneczne. Zadowolone przedszkolaki wraz z paniami wróciły do przedszkola. Wycieczka przyniosła wiele radości dzieciom i starszym ludziom zamieszkującym Dom Opieki Społecznej.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.