REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka

Odsłon : 875407
Warsztaty szalonego chemika w gr IV

21.02 w grupie IV odbyły się wyjątkowe warsztaty prowadzone przez p. Justynę. W trakcie zajęć dzieci doświadczyły pewnych niezwykłości... bez użycia powietrza napompowały balony oraz wykonywały doświadczenia chemiczne i fizyczne w towarzystwie suchego lodu. Każde dziecko otrzymało własne narzędzia pracy – kolby, pipetę, cylindry miarowe, szczypce oraz niezbędny dla każdego naukowca fartuch i gogle. Dzieci samodzielnie wykonywały doświadczenia, przelewały ciecze, tworzyły bańki, parę, mgłę i bezpieczne „wybuchy”. Zdecydowanie była to inspirująca przygoda oraz cenne doświadczenie, które w przyszłości może zaowocować, a może i Nagrodą Nobla... kto wie. ;) Serdecznie dziękujemy pani prowadzącej oraz rodzicom dzieci za pomoc w zorganizowaniu warsztatów.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.