REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka

Odsłon : 838076
Dzień Babci i Dziadka w grupach VI i VII

W lutym Święto Babci i Dziadka obchodzone było również w grupach VI i VII. W każdej z tych grup przedszkolaki zaprosiły swoje babcie i dziadków na występ artystyczny przygotowany specjalnie dla nich.. Niejedna babcia i niejeden dziadek mieli łzy wzruszenia w oczach, kiedy patrzyli na swoich wnuczków, czy wnuczki na scenie… Po występach nagrodzonych wielkimi brawami, dzieci wręczyły swoim gościom własnoręcznie wykonane upominki, a następnie dziadkowie w doskonałych nastrojach udali się ze swoimi wnukami na słodki poczęstunek do sali. Przybyli goście nie kryli wzruszenia również podczas swobodnych rozmów przy kawie, a śmiechu po pachy i radości z bycia razem nie było końca.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.