REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka

Odsłon : 838139
Projekt w gr. III "Zwierzęta domowe - zabawa, czy obowiązek?"

Przez cały miesiąc luty dzieci z grupy III brały udział w projekcie o zwierzętach pt. „Zwierzęta domowe - zabawa, czy obowiązek?”. Projekt rozpoczął się od wyjazdu do Przedszkola nr 77, gdzie dzieci z 3 przedszkoli narysowały siatkę z tym, co już wiedza o zwierzętach oraz pytaniami, na które podczas projektu będą szukały odpowiedzi. W ramach projektu dzieci były na 2 wycieczkach: w gabinecie weterynaryjnym i sklepie zoologicznym, gdzie przemiłe Panie z wielką ochotą opowiadały o zwierzętach i ich potrzebach. Natomiast w przedszkolu dzieci gościły wytresowane psy, które jeździły na deskorolce, strzelały gole do bramki, nakładały ringo na paliki oraz kota, węża i patyczaki, które nocowały u nas przez kilka dni. Podczas projektu dzieci również brały udział w projekcjach multimedialnych. Oglądały m.in. popularnonaukowe filmy o żółwiach i papugach. Pod koniec projektu zrobiono ostatnią siatkę, poszerzoną o wiedzę n/t zwierząt domowych. W ostatni dzień projektu goszczono dzieci z przedszkoli nr 77 i 18. Panie logopedy przygotowały szereg zabaw ruchowych, quizów i pląsów. Dzieci nauczyły się wcześniej 4 piosenek, które wspólnie zaśpiewały. Na koniec wszyscy otrzymali wafelki, soczki oraz przygotowane przez III grupę szare myszki.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.