REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka

Odsłon : 875403
Dzień Kobiet w grupie II

8 marca dzieci z grupy II świętowały w przedszkolu Dzień Kobiet. Nie brakowało uśmiechów, życzeń i całusków dla naszych małych kobietek. Chłopcy zaśpiewali swoim koleżankom piękne i głośne 100 lat, a następnie wszyscy zasiedli do swoich stoliczków na małe co nieco. Tego dnia mamy upiekły dla dzieci przepyszne ciasta i babeczki. Rodzice przynieśli także cukierki i soki, które wszystkim bardzo smakowały. Po pysznej uroczystości dzieci wróciły do zabawy. Do końca dnia nasi chłopcy byli wyjątkowo mili i uprzejmi dla swoich koleżanek. Wszystkie dziewczynki dziękują chłopcom za życzenia i promienne uśmiechy, a rodzicom za słodkie wypieki i cukierki.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.