REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka

Odsłon : 875401
Warsztaty mydlane

W piątek 16.03 maluchy z grupy I wzięły udział w warsztatach mydlanych. Pani prowadząca rozpoczęła spotkanie od prezentacji różnorodnych mydełek, a następnie pokazała, jak pod wpływem temperatury zmienia się konsystencja mydła. Dzieci poznały cały proces powstawania kolorowych, użytkowych mydełek. Następnie maluchy miały możliwość eksperymentowania z kolorami, zapachami i samodzielnym zabarwieniem mydła. Najlepszą niespodzianką i częścią warsztatów było samodzielne wykonanie mydełka, co poprzedził wybór ulubionego zapachu, koloru oraz kształtu i dodatków. Tego dnia sala grupy I zamieniała się w salę eksperymentów, pełną doznań węchowych, dotykowych oraz artystycznych.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.