REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka

Odsłon : 1106999
Grupa VII gościnnie na lekcji w klasie 1c w Szkole Podstawowej nr 16

Pod koniec marca grupa VII została zaproszona przez klasę 1c na zajęcia matematyczne pt. „Matematyka na wesoło”. Przedszkolaki, które już od września zasiądą w szkolnych ławkach nie mogły doczekać się tej wizyty. Na początku uczniowie ustąpili miejsca w ławkach młodszym kolegom, którzy mogli obejrzeć podręczniki, z jakich będą już niedługo korzystać. Przedszkolaki zgodnie twierdziły, że zadania w 1 klasie są bardzo proste. Później do każdego przedszkolaka dołączył uczeń, który wręczył mu przygotowane przez klasę zadania z treścią (i nie tylko) i pomógł w ich rozwiązaniu. Podczas zajęć przedszkolaki rozwiązywały działania matematyczne również na tablicy multimedialnej, a później na liczydle. Na koniec nasze starszaki pochwaliły się umiejętnością liczenia w pamięci. Pani Małgosi bardzo dziękujemy za zaangażowanie i poświęcony czas! :)

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.