REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka

Odsłon : 885107
Mały widz w teatrze - dzieci z grupy IV i V na spektaklu pt. "Cudaczek Wyśmiewaczek"

11 kwietnia dzieci z grup: IV i V wraz z wychowawczyniami wybrały się do „Teatru na Ostrowie” Stefana i Doroty Brzozowskich na spektakl teatralny, pt. „Cudaczek wyśmiewaczek”. Spektakl „Cudaczek Wyśmiewaczek” jest adaptacją chyba wszystkim znanej i lubianej lektury szkolnej Julii Duszyńskiej o tym samym tytule. Bohaterka przedstawienia- Zuzia  to dziewczynka, która  ciągle się obraża. Dzieje się tak, za namową Cudaczka Wyśmiewaczka, który mieszka w jej włosach i bez trudu namawia dziewczynkę do złości  i gniewu. Gdy zachowanie Zuzi staje się nieznośne, nieoczekiwanie w jej życiu pojawia się gość, który pomaga dziewczynce rozprawić się ze stworkiem. Takich Cudaczków Wyśmiewaczków może być wielu, ale najważniejsze to znaleźć odpowiedni sposób, aby się z nim uporać. Spektakl udowadnia, że każde złe zachowanie można zmienić na dobre. I to jest główne przesłanie przedstawienia.Spektakl zachwycił wszystkich wspaniałą grą aktorów, scenografią, pięknymi piosenkami  i różnorodnością- m.in. teatr lalek i cieni.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.