REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka

Odsłon : 1106016
Wycieczka grupy VI do Muzeum Przyrodniczego

19 kwietnia dzieci z grupy VI wybrały się do Muzeum Przyrodniczego przy wsparciu finansowym i współpracy Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego we Wrocławiu oraz Akademii Talentów i Uzdolnień. Przedszkolaki mogły pogłębić swoją wiedzę przyrodniczą oglądając wspaniałe, unikatowe okazy ze świata roślin i świata zwierząt. Już na wstępie zwiedzający zobaczyli  jedyny w Polsce szkielet płetwala błękitnego, największego zwierzęcia jakie kiedykolwiek żyło na Ziemi. Również wystawa poświęcona owadom i człowiekowi okazała się bardzo fascynująca i ciekawa. Żądło pszczoły widziane w wielkim powiększeniu przez mikroskop zaciekawiło wszystkich. Na zakończenie pobytu w Muzeum Przyrodniczym dużo emocji wzbudziła wystawa układów kostnych kręgowców, a zwłaszcza szkielety :  węża boa, ssaków morskich, słonia indyjskiego, mrówkojada, leniwca czy nosorożca.  Zapraszamy do Muzeum Przyrodniczego. Warto te wspaniałe eksponaty zobaczyć na własne oczy.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.