REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka

Odsłon : 885132
Warsztaty w grupie IV „Szalony Chemik”

Dzieci z grupy IV uczestniczyły w warsztatach: „Kolory”. Po założeniu fartuszków, okularów i ochronnych rękawiczek doświadczały pewnych niezwykłości. Mali chemicy zostali zaproszeni do uczestnictwa w doświadczeniach chemicznych i fizycznych „w towarzystwie” otaczających nas kolorów ale nie tylko... Każdy uczestnik miał swoje narzędzia pracy, kolby, cylindry miarowe, statywy z próbówkami itp. Dzieci mogły samodzielnie mieszać kolory w próbówkach, malować na mleku, zaobserwować kolory w świetle lampy UV, oraz zaobserwować „kolorowy deszcz” w kubeczkach z pianką. Na koniec zajęć każde dziecko otrzymało dyplom Szalonego Chemika.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.