REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka

Odsłon : 1089074
WARSZTATY CERAMICZNE W GRUPIE II

14 maja w grupie II odbyły się warsztaty ceramiczne, które prowadziła pani Karolina Gett. W ramach warsztatów przedszkolaki mogły wykonać prezent dla mamy i taty z okazji ich nadchodzącego święta. Każde dziecko dostało spory kawałek gliny, które najpierw musiało solidnie sklepać, następnie rozwałkować, wyciąć (oczywiście z naszą pomocą) pożądany kształt i ozdobić go po swojemu. Praca z gliną wycisza, uczy skupienia i cierpliwości. Rozwija wyobraźnię, zdolności manualne i ekspresję plastyczną o czym mogliśmy się przekonać podczas warsztatów. Pani Karolina zabrała prace dzieciaków do wypalenia w piecu, kiedy będą już gotowe przedszkolaki pomalują swoje dzieła farbami. Wykonanie ceramicznych upominków było dobrą zabawą i przyniosło wiele radości, za co serdecznie dziękujemy naszemu gościowi.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.