REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka

Odsłon : 848932
Dzień koloru żółtego w grupie II

W czwartek 17 maja ponownie bawiliśmy się kolorami, tym razem był to jeden z najcieplejszych, najweselszych i dodających pozytywnej energii kolorów - żółty. Żółte ubranka to trendy, jakie panowały w tym dniu w naszej grupie. Dzieci uczestniczyły w różnych zabawach z tym kolorem, słuchały opowiadania A. Galicy „Bajka żółtej kredce”, rozwiązywały zagadki, a ich rozwiązania wskazywały na odpowiednich przedmiotach, tańczyły „Kaczuchy”. Było również malowanie tylko żółtymi kredkami. Wyszukiwaliśmy żółtych zabawek i przedmiotów w sali. Zrobiliśmy wystawkę tematyczną związaną z żółtym kolorem. Na koniec odbyła się degustacja żółtych owoców, warzyw, soków, czy pysznej cytrynowej galaretki. Byli również odważni, którzy próbowali cytrynę! Tego dnia, pomimo, że za oknem było pochmurnie, to w naszej sali było żółto, ciepło i bardzo wesoło!

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.