REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka

Odsłon : 848951
Pyszne, pachnące gofry w grupie II

Początek tygodnia rozpoczął się w grupie II wyjątkowo pachnąco i smakowicie, a to za sprawą przygotowywanych przez naszych najmłodszych przedszkolaków gofrów. Robienie tak pysznego deseru było niespodzianką z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Podczas zajęć dzieci poznały zasady bezpiecznego korzystania ze sprzętu kuchennego oraz utrwaliły nawyk kulturalnego zachowania się przy stole. Dzieci pod kierunkiem pań, z wielkim zapałem dodawały poszczególne produkty zgodnie z przepisem, dokładnie je mieszały aż powstało jednolite ciasto gotowe do robienia gofrów. Wyszły znakomite!!! Pysznymi dodatkami do naszych gofrów były nie tylko truskawki, ananas czy borówki, ale także słodka bita śmietana, cukier puder a nawet dżemy własnej roboty. Poza tym dzień obfitował w wiele ciekawych zabaw i tańców. Pojawiły się także bańki mydlane. Na pewno jeszcze kiedyś to powtórzymy.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.