REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka

Odsłon : 1037193
Konkurs teatralny „ W teatrzyku Jasia i Małgosi”

29 maja dzieci z grupy V wzięły udział w konkursie teatralnym „W teatrzyku Jasia i Małgosi”. Konkurs bierze udział w XV edycji „Przedszkolnej Nagrody Wrocławia”. Jego głównym celem jest uaktywnienie placówek przedszkolnych w procesie pobudzania tożsamości regionalnej, kształtowania świadomości „małej ojczyzny” poprzez działania teatralne. We wtorek,  po długich przygotowaniach i wielu próbach dzieci miały okazję po raz pierwszy wystąpić na prawdziwej scenie przed ogromną  publicznością. Przedszkolaki przedstawiły legendę, pt. „Smok Strachota”. Po występie dzieci  otrzymały wielkie brawa oraz dyplom i drobny upominek.  Wszystkich młodym aktorom gratulujemy występu.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.