REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka

Odsłon : 848969
Wycieczka do Domasławic

24 maja starsze grupy: III,V,VI, i VII uczestniczyły w wycieczce do Domasławic ufundowanej przez Radę Rodziców. W campusie czekały na nich liczne zabawy. Boisko z piłkami (koszykówka, siatkówka i piłka nożna. Warsztaty- dzieci wykonały z papieru karpia przymocowanego do drewienka. Zabawy na huśtawkach i trampolinie. Zabawy w parku linowym oraz spotkanie z kozami, które mogły nakarmić. Wśród sosen czekały na wszystkich hamaki, gdzie można było odpocząć. W międzyczasie dzieci otrzymały posiłek parówki, ogórki kiszone, bułki, a na deser mleczne rogale i gruszki. Z żalem musieliśmy opuścić to przepiękne miejsce w nadziei, ze w przyszłym roku tu wrócimy.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.