REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka

Odsłon : 848953
Grupy I, II i IV w Wiosce Indiańskiej Pocahontas

W środę 13 czerwca dzieci z grupy I, II i IV wraz ze swoimi paniami wybrały się na wycieczkę do Wioski Indiańskiej Pocahontas, którą ufundowała z okazji Dnia Dziecka Rada Rodziców. Tego dnia mięliśmy okazję bliżej poznać kulturę Indian. Czekało na nas masę atrakcji i niesamowitych przeżyć. Mieliśmy okazję zobaczyć i wejść do tipi, w których własnoręcznie wykonywaliśmy amulety czy graliśmy na indiańskich instrumentach. Z indiańskimi barwami na twarzach zaklinaliśmy deszcz, łowiliśmy rybki, pokonaliśmy wielki labirynt i tor przeszkód oraz poznaliśmy tradycyjne indiańskie pozdrowienie. Mimo nieco niesprzyjającej pogody (pod chmurką i z lekkimi opadami deszczu) świetnie się bawiliśmy w towarzystwie uroczych Indian. Do przedszkola wróciliśmy zmęczeni ogromem wrażeń i z masą wspaniałych wspomnień.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.