REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka

Odsłon : 1122741
Mamówka i Tatówka w grupie VI

8 czerwca z okazji świąt rodzinnych – Dnia Mamy i Dnia Taty, dzieci z grupy VI wraz z rodzicami spotkali się w plenerze – na polu golfowym, by wspólnie świętować najfajniejsze dla rodziców święto. Atrakcji było co niemiara – począwszy od pachnących smakowitych dań prosto z grilla przygotowywanych przez tatę Kacpra i innych tatusiów, wielkiej blachy z pysznym ciastem owocowym upieczonym przez mamę Hani, ożywczych lemoniad i pysznych przekąsek, wspaniałego aktorskiego występu o Admie i Ewie przygotowanego przez mamę, tatę i brata Kaliny, pięknego popisu wokalnego w wykonaniu siostry Kacpra do mnóstwa uśmiechu i wspólnych rozmów. Na polu golfowym nie zbrakło akcentu sportowego i potyczek rodzinnych. Było przeciąganie liny i zawody w drużynie, a także pierwsze wprawki z kijem golfowym i piłeczką. Na pewno zabawa była na 102. Trafiona w dołek… Szkoda, że ostatnia w takim składzie…

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.