REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka

Odsłon : 1107043
Laureaci konkursów grupie VI

W szkolnym 2017 / 2018  dzieci z grupy VI brały udział w bardzo wielu konkursach organizowanych na szczeblu regionalnym, jak i ogólnopolskim. Warto pochwalić się naszymi sukcesami. I tak:


Zuzia P. zdobyła WYRÓŻNIENIE w regionalnym konkursie plastycznym „Drzewa wokół nas” organizowanym przez Przedszkole nr 149 „ Tęczowa Polanka” we Wrocławiu.


Martyna G. zajęła III MIEJSCE w ogólnopolskim konkursie plastycznym „ Jesień w oczach dziecka” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 42 w Lublinie.


Kacper S. zdobył WYRÓŻNIENIE w I Konkursie Piosenki Przedszkolnej „Mała Estrada Łowiecka” organizowanym przez Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu.


Praca Mai J. zakwalifikowała się do grona prac WYRÓŻNIONYCH – FINAŁOWYCH w regionalnym konkursie plastycznym „Ulubione zabytki Wrocławia” organizowanym przez Przedszkole nr 106 we Wrocławiu w ramach Przedszkolnej Nagrody Wrocławia.


Praca Hani C. zajęła I MIEJSCE w regionalnym konkursie plastycznym „Wrocław w twórczości dziecięcej” organizowanym przez Przedszkole nr 149 „Tęczowa Polanka” we Wrocławiu w ramach Przedszkolnej Nagrody Wrocławia.


Damian R. zdobył WYRÓŻNIENIE w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Ja i mój niepełnosprawny kolega” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 2 w Szydłowcu.

 

Laureatom serdecznie gratulujemy.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.