REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka

Odsłon : 1122736
Tęczowy dzień w grupie II

15 czerwca zorganizowaliśmy w naszej grupie Tęczowy dzień – było to podsumowanie całego roku zabaw z kolorem.  Podczas tęczowego dnia dowiedzieliśmy się jak powstaje tęcza, jak kolory są w niej ułożone i który z nich jest najważniejszy. Po wysłuchaniu czytanej bajki o danym kolorze tęczy wybrane dzieci ułożyły na dywanie jeden jej fragment. Szukaliśmy tęczowych odpowiedników w przyrodzie i otaczającym nas świecie. Były zabawy z kolorową chustą animacyjną i doświadczenia – mieszaliśmy podstawowe kolory by uzyskać kolejne. Dzieci kolorowały też obrazek tęczy, używając do tego właściwych kolorów kredek. Na koniec na wszystkich nas czekał bajecznie kolorowy i smaczny poczęstunek. Był to dzień pełen wrażeń, a uśmiech na twarzach dzieci świadczył, że ciekawie i wesoło spędziły czas.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.