REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka


Warning: Creating default object from empty value in /home/itmar/ftp/zsp16/p16/modules/mod_stats/helper.php on line 106
Odsłon : 1193646
Dzień Rodziny w grupie I i IV

W jedno z czerwcowych popołudni dzieci z grupy I i IV obchodziły uroczysty Dzień Rodziny. Przedszkolaki  wraz z paniami przedstawiły na scenie naszej szkoły program artystyczny poświęcony rodzinie.  Rodzice ze wzruszeniem słuchali pięknych wierszy i piosenek oraz podziwiali umiejętności taneczne swoich dzieci. Na koniec dzieci składały rodzicom życzenia oraz wręczały samodzielnie przygotowane prezenty. Po uroczystym spotkaniu wszyscy wybraliśmy się na lody i w miłej, rodzinnej atmosferze zakończyliśmy ten dzień. Mamy nadzieję, że te chwile pozostaną w pamięci na długo.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.