REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka

Odsłon : 1122721
Konkurs wiedzy o Wrocławiu „Wrocław – moje miasto

Wszystkie najstarsze grupy w naszym przedszkolu wzięły udział w Konkursie wiedzy o Wrocławiu „Wrocław – moje miasto”. Mali Wrocławianie z grup III, V, VI i VII wykazali się m.in.: znajomością popularnych legend o Wrocławiu, umiejętnością rozpoznawania i nazywania charakterystycznych miejsc i budynków Wrocławia oraz znajomością herbu Wrocławia. Oprócz tego, jak się okazało, starszaki doskonale wiedzą, że najdłuższą rzeką przepływającą przez Wrocław jest Odra, że Wrocław jest stolicą Dolnego Śląska oraz że Wrocław słynie z krasnali, a, że pytanie o nazwę dzielnicy, w której znajduje się nasze przedszkole było banalnie proste to już się na pewno Państwo domyślacie… Za wzorową postawę podczas konkursu oraz za wykazanie się ogromną wiedzą o naszym pięknym mieście, przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy, puzzle przedstawiające charakterystyczne miejsca we Wrocławiu oraz smaczne co nieco. :)

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.