REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka

Odsłon : 1106018
Spektakl w przedszkolu

W piątkowy poranek na scenie w holu szkoły wystąpili aktorzy Studia Artystycznego Arlekin ze spektaklem pt. „Czarownica u dentysty”.  Była to historia o pewnej czarownicy, która miała wielki problem. Co zrobić, gdy bardzo boli Cię Twój jedyny, używany do straszenia dzieci ząb i żadne czary mary nie zdają egzaminu?! Jedyną nadzieją wiedźmy okazuje się być sąsiadka – dentystka. Sama postać czarownicy była dla dzieci wielką atrakcją, wszystkie żywo reagowały śmiechem. Przedszkolaki miały okazję dowiedzieć się z przedstawienia, że aby uniknąć podobnych kłopotów o zęby należy systematycznie dbać i zdrowo się odżywiać oraz że wizyta stomatologiczna to nic strasznego.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.