REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka

Odsłon : 1100705
Grupa VI na Tanecznej Gali Przedszkolaka

19.03. dzieci z grupy VI wzięły udział w XII edycji Tanecznej Gali Przedszkolaka organizowanej przez Przedszkole nr 104 „Na Misiowej polanie” we Wrocławiu. Głównym celem Gali było promowanie zajęć tanecznych organizowanych w przedszkolu jako metod stymulujących wszechstronny rozwój dziecka. W całym przedsięwzięciu wzięło udział 12 grup tanecznych z wrocławskich przedszkoli, które prezentowały swoje choreografie. Podczas występów mogliśmy obejrzeć różne style tańca, od poloneza i krakowiaka przez balet i taniec nowoczesny. Całą Galę rozpoczął uroczysty korowód oraz występ pary tanecznej w tańcu standardowym. Nie tylko naszym dzieciakom, ale wszystkim tancerzom tego dnia kibicowali zgromadzeni rodzice. Ku dodatkowej uciesze i rozrywce dzieci pokazy taneczne przerywane były wspólnymi zabawami z animatorem. Na zakończenie każdy zawodnik otrzymał upominek w postaci gry „Słówka” oraz pamiątkowy dyplom dla grupy. Był to dzień pełen artystycznych wrażeń i emocji.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.