REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka

Odsłon : 1107049
Powitanie wiosny

21 marca – w dzień kalendarzowej wiosny, cała społeczność przedszkolna uroczyście powitała wiosnę.  W tym celu zebraliśmy się w sali wielofunkcyjnej, by wspólnie pobawić się z wiosną,  wsłuchać utworu Antonio Vivaldiego „Wiosna”, rozwiązać proste zagadki o wiośnie. Każda grupa wspaniale zaprezentowała się w wiosennej piosence, wymyślając oryginalną interpretację ruchową utworu. Ciekawe przyrody – przedszkolaki szukały tropów wiosny, zapachów wiosny ukrytych na parapecie. Na zakończenie, robiąc wielki hałas, dzieci przemaszerowały się w wiosennym korowodzie – na znak, że wiosna już zagościła w przyrodzie. Powitaliśmy wiosnę wesoło i kolorowo.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.