REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka

Odsłon : 1107007
Wizyta grupy VI w Bibliotece przy ulicy Jesiennej

Dzieci z grupy VI wraz z paniami odwiedziły w bibliotekę przy ulicy Jesiennej i uczestniczyły w lekcji bibliotecznej. Pani bibliotekarka powitała dzieci i zaprosiła do zajęć na których omówiła sposoby wypożyczania książek oraz zasady prawidłowego zachowania się w bibliotece. Przedstawiła też dzieciom wiele ciekawych pozycji książkowych i czytała fragmenty ciekawych bajki. Dzieci wybierały z półek wybrane przez siebie pozycje, oglądały obrazki i dzieliły się wrażeniami. Na koniec pani bibliotekarka zaprosiła nas na kolejne zajęcia i zachęcała dzieci do odwiedzania biblioteki i wypożyczania książek wraz  z rodzicami. Dzieci otrzymały małe upominki w postaci zakładek do książek.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.