REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka

Odsłon : 1090703
Dzień Babci i Dziadka w grupie III, V i VI

W piątek 7 lutego, aż w trzech grupach odbyło się uroczyste spotkanie, na które przybyli wyjątkowi goście – były to Babcie i Dziadkowie. Frekwencja jak co roku dopisała. Dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych. W pięknie udekorowanej sali oraz wyjątkowej atmosferze, dzieciaki wspaniale wystąpiły przed bliskimi, wręczyły im także własnoręcznie przygotowane upominki i laurki. Następnie zaprosiły gości na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie. Spotkania upłynęły w miłej i serdecznej atmosferze. Ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.