Szanowni Państwo,

Zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej od jutra ( 12.03.2020) do piątku ( 13.03.2020) szkoła i przedszkole zapewnia zajęcia opiekuńcze wyłącznie w  szczególnych przypadkach, gdy rodzice nie są w stanie zapewnić opieki swoim dzieciom.

Odwołane zostają wszystkie zajęcia dodatkowe płatne i bezpłatne.

Dzieciom, które wymagają opieki, obiady zostaną wydane wyłącznie po telefonicznym zgłoszeniu zapotrzebowania na obiady na portierni do godz. 9.00.

Uwaga! Od poniedziałku (16.03.2020) do środy (25.03.2020)  nie będą przyjmowane dzieci do szkoły i przedszkola. Placówka będzie pozostawała zamknięta.

Prosimy o śledzenie na bieżąco komunikatów na stronie naszej placówki, poczty  w dzienniku elektronicznym Librus.

Informacje dodatkowe na stronach MEN: https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach

Prosimy o zachowania spokoju i wszystkim nam życzymy zdrowia.

Małgorzata Mazur

Dyrektor ZSP 16 we Wrocławiu