REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka

Odsłon : 1090704
WAŻNY KOMUNIKAT

Informuję, że po przeanalizowaniu wytycznych GIS oraz możliwości organizacyjnych , po uzyskaniu zgody ORGANU PROWADZĄCEGO i poinformowaniu KURATORA OŚWIATY, ze względu na zagrożenie zdrowia naszych dzieci  zawieszam  zajęcia prowadzone bezpośrednio w Przedszkolu nr 16 w okresie 6-8 maja 2020. Zawieszenie nie dotyczy zajęć zdalnych, które są kontynuowane. Jednocześnie informuję, że trwają intensywne przygotowania służące spełnieniu wymagań GIS i uruchomienia opieki dla dzieci rodziców, którzy bezwzględnie muszą wrócić do zakładów pracy. W poczuciu odpowiedzialności za życie i zdrowie dzieci, rodziców i współpracowników rekomenduje jednak pozostawienie dzieci pod opieką rodziców w domach.
O dalszych decyzjach i ustaleniach będę informowała na bieżąco, wnioskując równocześnie o bezwzględne stosowanie się do ustalonych reguł i zasad oraz wyrozumiałość, spokój i podejmowanie odpowiedzialnych decyzji.
Z nadzieją na szybki powrót do normalności bardzo serdecznie pozdrawiam wszystkie dzieciaki, rodziców i współpracowników i czekam na Was na Wietrznej 50.

Małgorzata Mazur- dyrektor

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.