REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka

Odsłon : 1100700
„Zabawa Karnawałowa”

8 stycznia dzieci z grup młodszych bawiły się na Balu Karnawałowym. Wszystkie przedszkolaki wcielając się w role różnych postaci z bajek, wszelakie zawody oraz zwierzątka prezentowały barwne stroje. Czas zabaw i pląsów umilała p. Dorota Brzozowska, która przygotowała pokaz „baloniaków”- zwierzątek wykonanych z kolorowych balonów. Dodatkową atrakcją były bańki mydlane puszczane w trakcie zabawy. Maluchom dopisywał dobry humor oraz karnawałowy nastrój. Tego dnia w przedszkolu był także fotograf, który robił indywidualne zdjęcia wszystkim przebierańcom. Ciekawe jak bawiły się starszaki?? Czekamy na relacje.

1 2 3 4 5 6 7 8
 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.