REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka

Odsłon : 1122772
„Warsztaty dla taty”

Pod koniec kwietnia odbyły się przedostatnie "Warsztaty dla Taty". Tym razem dużo ćwiczeń-relacji było wykonywanych w grupie. Dzieci na wcześniejszych zajęciach miały okazję wykorzystać siłę oraz bliskość ze swoim tatą, natomiast ostatnie warsztaty były poświęcone relacjom grupowym. Uczestnicy mogli pobujać się w kocach, zacieśnić więzy podczas ćwiczenia "gwiazdy", a także wypróbować swoich sił w przepychaniu swojego taty, tak aby stracił równowagę. Nagrodą i najlepszą zabawą dla dzieci był tunel oraz indywidualne zabawy z kocami, a także relaksacyjny masaż. Zapraszam na ostatnie warsztaty w tym roku szkolnym, już w czerwcu. Do zobaczenia!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.