REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka

Odsłon : 1122735
„Zbieraj kartridże, ratuj konie”

Finisz akcji „Zbieraj kartridże, ratuj konie” – do 30.06.2013 roku

 

Drodzy Rodzice, Partnerzy Projektu!

Akcja „Zbieraj kartridże, ratuj konie” trwa do 30. 06. 2013. Do ogólnopolskiego konkursu na zbiórkę kartridży do ponownej reprodukcji stanęło 366 placówek z całej Polski. W rankingu ogłoszonym na stronie internetowej Green Project pod koniec marca  Przedszkole nr 16 zajmowało 34 miejsce, w rankingu ogłoszonym pod koniec kwietnia – 15 miejsce. Obecnie,  pod koniec maja Przedszkole nr 16 uplasowało się na 20 miejscu w Polsce.

Warto zatem pofiniszować w końcowej rozgrywce i uzyskać najlepsze miejsce – nawet w pierwszej dziesiątce. Bardzo prosimy Rodziców o przynoszenie kartridży do przedszkola – zbiórka w szatni przedszkola, skrzydło szkolne – pojemniki przy tablicy Rady Rodziców.

Zachęcamy również Partnerów Projektu, czyli firmy o przyłączenie się do projektu
i przekazywanie kartridży na rzecz zbiórki w Przedszkolu nr 16. Partnerzy według wymagań konkursu muszą wpisać się na „Listę Pozyskanych Partnerów”.
Informacji udzielą nauczycielki : Ewa Kramek, Kinga Konieczna, Ewa Pielichiewicz, Ania Michalska.

Zapraszamy, EKOLOGIA jest OK.!

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.