REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka

Odsłon : 1119840
ZABAWY W WIRTUALNYM ŚWIECIE

Nasze przedszkolaki z GR. X od lutego systematycznie uczęszczały na  zajęcia komputerowe. Panie nauczycielki razem z dziećmi omówiły i ustaliły regulamin oraz zasady bezpiecznego korzystania z pracowni komputerowej. Przez ten okres dzieci zdążyły zapoznać się z budową komputera i  pierwszymi czynnościami związanymi z obsługą a także z programem graficznym Paint- rysowanie i malowanie na ekranie. Dzieci bawiąc się z komputerem ćwiczą pamięć,  koordynację ręki, oka, analizę i syntezę wzrokowo- słuchową a także wyrabiają spostrzegawczość.

Zamieszczamy poniżej przykłady prac wykonanych przez dzieci 4 letnich na naszych zajęciach.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.