REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka

Odsłon : 1020125
„Wycieczka do Centrum Poznawczego”

W marcu dzieci z grupy V odwiedziły Centrum Poznawcze mieszczące się w Hali Stulecia. Przedszkolaki miały możliwość uczestniczenia w warsztatach pt. „Bajkowe akwarium”. Dodatkowo dzieci zwiedzały Halę Stulecia oraz poznały jej historię. Duże wrażenie zrobiło na dzieciach samo Centrum Poznawcze, gdzie miały możliwość poznawania nowych rzeczy przy użyciu nowoczesnego sprzętu multimedialnego. Podczas warsztatów dzieci poznały ciekawe okazy różnych ryb, jak również stworzyły swoją własną, wymarzoną rybkę, którą mogły zabrać ze sobą do domu. Kolejne warsztaty przed nami- następnym razem zostaniemy architektami.

1 zdjcie1291 zdjcie1304 zdjcie1311 zdjcie1325 zdjcie1330 zdjcie1334 zdjcie1335
 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.