REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka

Odsłon : 885141
„Rajd Smoka Strachoty „

28 maja dzieci z grupy XI uczestniczyły w Rajdzie Smoka Strachoty – imprezie konkursowej Wielkiej Nagrody Wrocławia. Pogoda w tym dniu była bardzo kapryśna –  padało, padało, padało. Dlatego impreza odbyła się pod dachem Hali Stulecia. Uczestniczyło w niej wiele wrocławskich przedszkoli. Do pokonania były stacje konkursowe  – stacja 1. – Bezpieczny turysta, stacja 2. – plastyczna, stacja 3. – sportowa, stacja 4. – historyczna, stacja 5. – muzyczna, stacja 6. – finał. Naszym przedszkolakom udało się je pokonać z sukcesem i uśmiechem na twarzy. A potem pączek z sokiem owocowym smakował znakomicie. Na zakończenie rajdu wszystkie przedszkola otrzymały pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Było turystycznie, sportowo, wesoło.

img_4813 img_4815 img_4831 img_4833 img_4837 img_4841 img_4852 img_4853
 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.