REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka

Odsłon : 885127
„ Przedszkole nr 16 - promujące turystykę ”

Od pewnego czasu w przedszkolu pojawiły się Wrocławskie Krasnale. Dlaczego? Pewnie dlatego, aby promować turystykę. Warto wybrać się na zwiedzanie Wrocławia, pozwiedzać zabytki Dolnego Śląska albo nawet wyruszyć gdzieś w Polskę. A co zostaje z takich podróży? Pamiątkowe zdjęcia. Wrocławskie Krasnale ogłaszają INTERAKTYWNĄ WYSTAWĘ FOTOGRAFII TURYSTYCZNEJ W Przedszkolu nr 16 we Wrocławiu.

Droga Turystko! Drogi Turysto!
Prosimy o przynoszenie zdjęć z turystycznych wypraw –  nie tylko tych po Wrocławiu –  do Przedszkola nr 16 do nauczycielek pomagającym Wrocławskim Krasnalom  – Ewy Kramek i Małgorzaty Sanigórskiej.

Otwarcie wystawy nastąpi w dniu 16 czerwca 2014 roku w holu głównym – skrzydło szkolne.

1 img_3138 img_3151 img_3212
 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.