REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka

Odsłon : 1122729
„Dzień dziecka w grupach najmłodszych”

Z okazji Dnia Dziecka  dzieci z grup I, III, IV, XV wybrały się na wycieczkę do Wioski Indiańskiej. Na miejscu czekało na nas wiele atrakcji: oglądanie indiańskich namiotów – tipi , opowieści o eksponatach przedstawiających kulturę Indian z Ameryki Północnej, nauka pieśni i tańców indiańskich, zabawy na torze przeszkód, malowanie twarzy. Każdy z uczestników wycieczki mógł sprawdzić się w celności strzelania z łuku oraz w wielu konkurencjach sprawnościowych. Wróciliśmy późnym popołudniem, bardzo zmęczeni, ale zadowoleni z naszej wyprawy. Z wycieczki przywieźliśmy piękne wspomnienia i wyjątkowe zdjęcia.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 12 13 14 15 16 17

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.