REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka

Odsłon : 1122754
„Wycieczka do Muzeum Ludowego”

25 maja dzieci z grup III i XV wybrały się do Małego Muzeum Ludowego u Państwa Kowalskich, które mieści się w Marcinowie, w gminie Trzebnica. Przewodnikiem w czasie wycieczki był pan Marian, który dostarczył dzieciom wielu wrażeń. Dzieci mogły się doskonale bawić, a także uczyć poprzez obserwację.  Pan Marian pokazywał jak wyglądała dawna izba wiejska, gdzie pieczono chleb, pasowano, gotowano. Dzieci zobaczyły też wóz strażacki oraz wielki stary samochód. Po tej króciutkiej lekcji historii, wszystkie dzieci bawiły się na terenie wspaniałego placu zabaw.  Największym zainteresowaniem wszystkich dzieci cieszyła się karuzela o napędzie elektrycznym. Udany dzień w Marcinowie zakończyło wspólne zjedzenie kiełbasek. Wszyscy bezpiecznie z bagażem pełnym nowych wiadomości i wrażeń wrócili do przedszkola.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.