REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka

Odsłon : 978768
„Zajęcia otwarte w grupie VIII"

Zajęcia otwarte to jedna z form współpracy przedszkola z rodzicami, w czasie której mają oni okazję zapoznać się m.in. ze sposobami pracy dydaktyczno-wychowawczej oraz przekonać się, jak wiele ich pociechy już potrafią i jak funkcjonują w grupie.

Pod koniec kwietnia na zajęcia o takim charakterze licznie przybyli do przedszkola rodzice dzieci z grupy VIII. Tematem przewodnim spotkania była wiosenna łąka. Starszaki bardzo chętnie i z dużym zaangażowaniem uczestniczyły w zajęciach, wykazując się ogromną wiedzą i umiejętnościami niezbędnymi do podjęcia nauki w szkole. Nad wszystkim czuwali zaproszeni rodzice, którzy z uwagą śledzili poczynania swoich przedszkolaków. Za swoje trudy dzieci zostały nagrodzone brawami.

1 2 3 4 8 9 dsc04909 dsc04910 dsc04912 dsc04915 dsc04927 dsc04934

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.