REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka

Odsłon : 993145
„Przedszkolna Spartakiada”

Pod koniec maja dzieci z najstarszych grup wiekowych wzięły udział w Spartakiadzie Przedszkolnej. 
Po uroczystym otwarciu pięć grup rozpoczęło zmagania w 4 konkurencjach sportowych, takich jak, m.in. bieg przez płotki, bieg z przenoszeniem piłki i slalom na czworakach. Dzieci z wielkim zapałam i zaangażowaniem przystąpiły do zawodów sportowych. Dopingowani przez koleżanki i kolegów z innych grup przedszkolnych i ze szkoły uczciwie zdobywały punkty dla swoich drużyn. Również nauczycielki mogły pomóc swojej drużynie i zdobyć dla niej punkty. Wzięły bowiem udział w ostatniej konkurencji, jaką było rzucanie piłki do bramki. Wszystkim nauczycielkom udało się chociaż raz trafić do bramki, tym samym zdobywając punkt dla swojej drużyny. Wszystkie drużyny spisały się na medal. Każda grupa otrzymała pamiątkowy dyplom i medal oraz zasłużone nagrody. Kibice za wspaniały doping również otrzymali małą niespodziankę. Dla wszystkich był to dzień pełen niesamowitych wrażeń i atrakcji.

 

1 dsc_2179 1 dsc_2181 1 dsc_2195 1 dsc_2199 1 dsc_2206 1 dsc_2295 dsc_2314

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.