REKRUTACJA

Szukaj

Statystyka

Odsłon : 1037358
"Zakończenie roku w grupie VIII"

Pod koniec czerwca w grupie VIII odbyła się uroczystość zakończenia roku. Sześciolatki w odświętnych strojach wystąpiły przed rodzicami oraz zaproszonymi gośćmi. Przedszkolaki pod kierunkiem wychowawczyń przygotowały bogaty program artystyczny, w który włożyły wiele pracy. Z wielkim zaangażowaniem prezentowały tańce, piosenki i wiersze. Dzieci podziękowały Pani Dyrektor, nauczycielom i wszystkim pracownikom przedszkola za opiekę i wychowanie. Przedstawiony program wszystkim bardzo się podobał, co potwierdziły głośne brawa. Na pamiątkę pobytu w przedszkolu starszaki otrzymały dyplomy i książki. Ze łzami w oczach, ale i z uśmiechem na twarzy nauczycielki wraz z Panią Dyrektor  i Panią Wicedyrektor Przedszkola pożegnały się z dziećmi życząc im miłych i bezpiecznych wakacji.

Po uroczystości rodzice wraz z dziećmi zostali zaproszeni do sali, w której czekała na nich niespodzianka – prezentacja multimedialna „Wspomnień czas” przedstawiająca zdjęcia z 3-letniego okresu pobytu ich pociech w przedszkolu. Wspólne świętowanie zakończyło się w Wiosce Indiańskiej.

Wszystkim absolwentom życzymy wielu sukcesów w szkole oraz samych radosnych wspomnień związanych z naszym przedszkolem!

dsc06612 dsc06653 dsc06663 dsc06666 dsc06673 dsc06769 dsc06780 img_2389 img_2392 img_2440 img_2456 img_2469

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free domain hosting no ads top celebrities Valid XHTML and CSS.